mgr Katarzyna Oskroba-Buńko

Opinie pacjentów

Polecam! Byłam sceptycznie nastawiona, ale okazało się, że Pani Kasia jest świetnym specjalistą, jak również bardzo miłą osobą. Współpraca z Panią była miłym doświadczeniem, szczególnie jak zaczęłam dostrzegać pierwsze efekty diety. Jeśli chcesz zmienić swoje nawyki żywieniowe i zacząć jeść zdrowo- Pani Katarzyna będzie najlepszym wyborem.

Joanna

Poznaj inną historię

- 34 kg, lepsze samopoczucie, powrót do zdrowia

 Nadciśnienie tętniczeStan przedcukrzycowyRozjechane lipidy i wysokie próby wątroboweBóle stawoweZłe samopoczucie,  zmęczenieZły senTo główne powody, dla których Pan Tomek zgłosił się do mnie po pomoc

czytaj więcej

- 27 kg - efekt porządku w diecie 19-letniej Wiktorii

  • Wiktoria 19 lat Biskupiec
  • 27 kg w 7 miesiecy
  • Kobieta

- 27 kg w 7 miesięcy

 

To efekt pracy mojej 19-letniej podopiecznej – Pani Wiktorii.

Imponujący rezultat, za którym stoi ogromna siła charakteru, konsekwencja i zaufanie do procesu

 

Z czym Pani Wiktoria zgłosiła się na współpracę?

 

  • niedoczynność tarczycy
  • otyłość I stopnia
  • brak energii i pogorszone samopoczucie

 

Na co dzień towarzyszył jej chaos żywieniowy – szybkie posiłki „w biegu”, często kończące się frytkami lub innym fast foodem. Pani Wiktoria wiedziała, że chce inaczej… po prostu nie wiedziała jak.

 

Dodatkowym wyzwaniem był fakt, że jest wegetarianką i nie lubi wielu produktów. Stworzenie zbilansowanej, różnorodnej diety, dopasowanej do jej preferencji i trybu życia było nie lada wyzwaniem – ale udało się

Niezależnie od świąt czy wakacji – regularnie notowałyśmy kolejne spadki. Co ważne, już od około 3 miesięcy Pani Wiktoria nie była „na diecie”, a po prostu jadła zgodnie z wypracowanymi zaleceniami.

 

Efekty:

– 27 kg (przejście z otyłości do prawidłowej masy ciała)

– 27 cm w talii

– 21 cm w biodrach

– wyraźnie lepsze samopoczucie i więcej energii

POKAŻ