Polecam! Byłam sceptycznie nastawiona, ale okazało się, że Pani Kasia jest świetnym specjalistą, jak również bardzo miłą osobą. Współpraca z Panią była miłym doświadczeniem, szczególnie jak zaczęłam dostrzegać pierwsze efekty diety. Jeśli chcesz zmienić swoje nawyki żywieniowe i zacząć jeść zdrowo- Pani Katarzyna będzie najlepszym wyborem.
Joanna
Poznaj inną historię
- 34 kg, lepsze samopoczucie, powrót do zdrowia
Nadciśnienie tętniczeStan przedcukrzycowyRozjechane lipidy i wysokie próby wątroboweBóle stawoweZłe samopoczucie, zmęczenieZły senTo główne powody, dla których Pan Tomek zgłosił się do mnie po pomoc
- 27 kg - efekt porządku w diecie 19-letniej Wiktorii
udostępnij historię sukcesu
Wiktoria 19 lat Biskupiec
27 kg w 7 miesiecy
Kobieta
- 27 kg w 7 miesięcy
To efekt pracy mojej 19-letniej podopiecznej – Pani Wiktorii.
Imponujący rezultat, za którym stoi ogromna siła charakteru, konsekwencja i zaufanie do procesu
Z czym Pani Wiktoria zgłosiła się na współpracę?
niedoczynność tarczycy
otyłość I stopnia
brak energii i pogorszone samopoczucie
Na co dzień towarzyszył jej chaos żywieniowy – szybkie posiłki „w biegu”, często kończące się frytkami lub innym fast foodem. Pani Wiktoria wiedziała, że chce inaczej… po prostu nie wiedziała jak.
Dodatkowym wyzwaniem był fakt, że jest wegetarianką i nie lubi wielu produktów. Stworzenie zbilansowanej, różnorodnej diety, dopasowanej do jej preferencji i trybu życia było nie lada wyzwaniem – ale udało się
Niezależnie od świąt czy wakacji – regularnie notowałyśmy kolejne spadki. Co ważne, już od około 3 miesięcy Pani Wiktoria nie była „na diecie”, a po prostu jadła zgodnie z wypracowanymi zaleceniami.
Efekty:
– 27 kg (przejście z otyłości do prawidłowej masy ciała)