mgr Katarzyna Oskroba-Buńko

Opinie pacjentów

Chcesz schudnąć, ale nie chcesz być głodny? Chcesz poprawić swoją sylwetkę ale nie lubisz siłowni? Potrzebujesz częstej motywacji? Psychologicznego podejścia? Jeśli odpowiedzi na te pytania brzmią : tak, to z całego serca polecam panią Kasię. Znajdziesz u Niej wszystko czego potrzebujesz . Nie będziesz głodny! Zjesz pizzę, batona, hamburgera, frytki, gofry, naleśniki.....co tylko chcesz. Zamiast siłowni możesz wybrać spacery. Pani Kasia przygotuje plan działań specjalnie pod Ciebie, pod twoją pracę, styl życia, wyniki badań i nauczy cię jeść z głową. ...

Eli

Poznaj inną historię

Jak z rozmiaru XXXL zmieniłem ubrania na rozmiar L

Do Pani Kasi trafiłem pod koniec 2019 roku z wagą ponad 132 kg i wielkim sceptycyzmem, co do wszelkich diet. Broniłem się przed wizytą u dietetyka ile się dało, bo przecież dieta to mało jedzenia, a przede wszystkim jakieś wynalazki, które na pewno są niesmaczne. Poza tym niby jak mam znaleźć czas na szykowanie i jedzenie pięciu posiłków dziennie? I pewnie do tego jakiś sport mi zaleci.  I tak trwałem w tych swoich przekonaniach jedząc 2 obfite posiłki w ciągu dnia i oczywiście pomijając śniadanie, a waga regularnie rosła i coraz ciężej było kupić cokolwiek do ubrania.

czytaj więcej

Ola - mała wojowniczka

  • Ola (6l.) Biskupiec
  • 4 kg w 3 miesiące
  • Kobieta

   

Ola, mała wojowniczka trafiła do mnie pod koniec lutego z uśmiechem od ucha do ucha i od tamtej pory walczyłyśmy z dodatkowymi kilogramami.

Razem z pomocą mamy w niecałe 3 miesiące Oli udało się zrzucić 4 kg.

Na pierwszej wizycie ustaliłyśmy cel, wykluczyłyśmy produkty nielubiane i na tej podstawie ułożyłam spersonalizowany jadłospis. Oczywiście w diecie znalazło się również miejsce na słodycze.

Zawsze powtarzam moim małym pacjentom, że odchudzanie to nie tylko rozpisany jadłospis ale też zwiększenie ruchu.

Wczoraj dostałam wiadomość od mamy Oli ,,byłyśmy dzisiaj u endokrynolog i Pani doktor tylko gratulowała bo wyniki Ola ma teraz wzorowe.

Gratulacje!

POKAŻ