<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=271489683739696&ev=PageView&noscript=1" />
mgr Katarzyna Oskroba-Buńko

Opinie pacjentów

Pani Kasia to wspaniały dietetyk. Indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta uwzględniając jego upodobania żywieniowe. Jadłospis przypadł mi do gustu, posiłki są smaczne i urozmaicone. Już po tygodniu zaczęło być widać efekty stosowanej diety. Polecam każdemu ;)

Krzysztof

Poznaj inną historię

Zmiana nawyków na stałe

Pani Joasia zgłosiła się do mnie, by zredukować swoją masę ciała, ale zmagała się również z problemami trawiennymi. Metodami prób i błędów starałyśmy się dojść, jakie produkty powodują te przykre dolegliwości (głównymi podejrzanymi były jajka i mleko). Jednak już po miesiącu okazało się, że regularne posiłki i włączenie odpowiednich probiotyków znacznie poprawiły funkcje trawienne i niepotrzebna była już elimacja jakichkolwiek produktów.   

czytaj więcej

Ola - mała wojowniczka

  • Ola (6l.) Biskupiec
  • 4 kg w 3 miesiące
  • Kobieta

   

Ola, mała wojowniczka trafiła do mnie pod koniec lutego z uśmiechem od ucha do ucha i od tamtej pory walczyłyśmy z dodatkowymi kilogramami.

Razem z pomocą mamy w niecałe 3 miesiące Oli udało się zrzucić 4 kg.

Na pierwszej wizycie ustaliłyśmy cel, wykluczyłyśmy produkty nielubiane i na tej podstawie ułożyłam spersonalizowany jadłospis. Oczywiście w diecie znalazło się również miejsce na słodycze.

Zawsze powtarzam moim małym pacjentom, że odchudzanie to nie tylko rozpisany jadłospis ale też zwiększenie ruchu.

Wczoraj dostałam wiadomość od mamy Oli ,,byłyśmy dzisiaj u endokrynolog i Pani doktor tylko gratulowała bo wyniki Ola ma teraz wzorowe.

Gratulacje!

POKAŻ