Do Pani Kasi zgłosiłam się w kwietniu z polecenia mojej koleżanki z pracy. I faktycznie to był strzał w 10. Miałam złe wyniki cholesterolu i świeżo wykrytą insulinoopornosc. Nie chciałam brać od razu leków, wiec postanowiłam spróbować dieta. I teraz nikt mi nie powie ze dieta nie ma znaczenia. Wyniki cholesterolu pięknie wróciły do normy, a insulina spadła z 14 do 8. A i przy okazji zrzuciłam 8 kg. Bardzo, bardzo polecam i dziekuje :)
Natalia
Mama na medal postanowiła zadbać również o siebie
Pani Magda przyjeżdżała do mnie najpierw z jedną Córką (efekt -23 kg), później dołączyła druga Córka (-8 kg), a pod koniec dołączyła i Mama- 28 kg- 31 cm w talii- 26 cm w biodrach
czytaj więcejSzczerze mówiąc, z miesiąca na miesiąc wygląd Paulinki zmieniał się do tego stopnia, żena ostatniej wizycie to Jej wręcz nie poznałam


