<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=271489683739696&ev=PageView&noscript=1" />
mgr Katarzyna Oskroba-Buńko

Opinie pacjentów

Bardzo polecam. Pełen profesjonalizm. Indywidualne podejście do klienta. Posiłki są smaczne, różnorodne, które nawet mąż polubił. Kilogramy same lecą w dół. Zdecydowanie polecam.

Irena

Poznaj inną historię

Zmiana nawyków na stałe

Pani Joasia zgłosiła się do mnie, by zredukować swoją masę ciała, ale zmagała się również z problemami trawiennymi. Metodami prób i błędów starałyśmy się dojść, jakie produkty powodują te przykre dolegliwości (głównymi podejrzanymi były jajka i mleko). Jednak już po miesiącu okazało się, że regularne posiłki i włączenie odpowiednich probiotyków znacznie poprawiły funkcje trawienne i niepotrzebna była już elimacja jakichkolwiek produktów.   

czytaj więcej

Grunt to dobra organizacja!

  • Krzysztof 41, Bartoszyce
  • 12 kg w 3,5 miesiąca
  • Mężczyzna

         

Pan Krzysztof jest przykładem, że CHCIEĆ ZNACZY MÓC

 

Dlaczego? 
Ponieważ na co dzień Pan Krzysztof jeździ ciężarówkami, więc ma nienormowany czas pracy, wiąże się to również z nieuregulowanym trybem życia, z przygotowywaniem posiłków w podróży, a także spędzaniem wielu godzin w pozycji siedzącej. 

Już na pierwszym spotkaniu było widać, że Pan Krzysiek jest maksymalnie zmotywowany i gotowy do wszelkich zmian. 

Ustaliliśmy godziny posiłków pod prace, przegadaliśmy również sytuacje, co zrobić jeśli godziny posiłków się "rozjadą", a także zaplanowaliśmy racjonalną aktywność fizyczną.

No i po pierwszych dwóch tygodniach Pan Krzysztof udowodnił, że chcieć znaczy móc, a wszystko jest to tylko kwestia organizacji.

 

Za nami:
- 12 kg 
- 14,5 cm w pasie 
tkanka tłuszczowa zmieniła się z 26,5% na 16,8%

 

Oprócz mniejszych obwodów Pan Krzysiek zyskał takżelepsze samopoczucie i z pewnością zrobił wielki krok w kierunku zdrowia

POKAŻ