Opinie pacjentów

Bardzo polecam. Pełen profesjonalizm. Indywidualne podejście do klienta. Posiłki są smaczne, różnorodne, które nawet mąż polubił. Kilogramy same lecą w dół. Zdecydowanie polecam.

Irena

Poznaj inną historię

Elastyczne podejście do diety to podstawa

Sukces Pani Anety 

czytaj więcej

Powrót do formy po ciąży

  • Daria (26 l.), Biskupiec
  • 13 kg w 6 miesięcy
  • Kobieta
  • 05 grudnia, 2018

   

Dziś przeogromne brawa dla Pani Darii

Pani Daria w lutym została szczęśliwą Mamą, natomiast w maju zgłosiła się do mnie po pomoc, ponieważ chciała wrócić do formy po ciąży. 

Maj to był jeszcze czas, kiedy Pani Daria karmiła piersią, dlatego od razu zaznaczyłam, że żadne diety ubogoenergetyczne nie wchodzą w grę.

Z dzienniczka żywieniowego Pani Darii wynikało, że jadła Ona zdecydowanie za mało (a pomimo tego waga nie spadała). 

Pierwszą dietą, jaką otrzymała ode mnie była nieco przerażona, że MUSI TYLE JEŚĆ i chyba  przerażona też tym, że zamiast schudnąć to przytyje
Jednak już po pierwszych dwóch tygodniach Jej wątpliwości zostały rozwiane, bo po tym czasie było już widać pierwsze efekty. 

Ze spotkania na spotkanie waga spadała, centymetry uciekały, ale oczywiście nadszedł też czas, że waga stanęła. Warto tutaj wspomnieć, że Pani Daria zmaga się z insulinoopornością, stąd też wówczas wyjaśniłam, że bez odpowiedniej ilości ruchu niestety, ale ustaniemy już w miejscu... 


I co? 

Pani Daria za 3 tygodnie przyszła z krokomierzem i uśmiechem na twarzy,a na wadze było kolejne 2 kg mniej! 

I tak właśnie od maja zgubiłyśmy razem 12,5 kg i tak naprawdę waga cały czas spada, przy czym jak podkreśla Pani Daria - nauczyła się jeść, nawyki żywieniowe weszły już w krew i już nie korzysta z jadłospisów, bo swoje ulubione przepisy zna na pamięć i przede wszystkim wie jak komponować posiłki i pamięta o tym, że najważniejsza jest regularność posiłków. 


P.S. Dzięki Pani Darii w mojej bazie posiłków znalazła się pizza, tortilla, gofry, różne ciasta i ciastka, bo na każde spotkanie przychodziła ze swoją listą życzeń 

Jeszcze raz ogromne brawa za wytrwałość i samozaparcie w dążeniu do celu! 

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ