Do Pani Kasi zgłosiłam się z powodu silnej anemii. Na tyle silnej, że było o krok od przetoczenia krwi. Zawsze wydawało mi się że odżywiam sie zdrowo, jednak w końcu postanowiłam skorzystać z pomocy specjalisty i to była najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć. Wyniki z miesiąca na miesiąc się znacznie poprawiają, ja odzyskałam energię i radość życia, a przy okazji jeszcze poleciały kilogramy. Pani Kasia zaraziła mnie codzienną aktywnością, ale też nauczyła komponować posiłki, dzięki czemu nie chodzę głodna, jak ...
Iwona
Powrót do formy po ciąży
czytaj więcej


