Utrata wagi to połowa sukcesu. Dziękuje również za oczyszczenie mojej psychiki z błędnych stereotypów i otwartość na produkty których wcześniej się bałam ☺️ Smaczne i to co dla mnie najważniejsze proste posiłki które można zabrać wszędzie! Cieszę się ze trafiłam na tak niesamowita osobę jak Pani Kasia!!! Polecam z całego serca!
Zuzia
Zmiana nawyków na stałe
Pani Joasia zgłosiła się do mnie, by zredukować swoją masę ciała, ale zmagała się również z problemami trawiennymi. Metodami prób i błędów starałyśmy się dojść, jakie produkty powodują te przykre dolegliwości (głównymi podejrzanymi były jajka i mleko). Jednak już po miesiącu okazało się, że regularne posiłki i włączenie odpowiednich probiotyków znacznie poprawiły funkcje trawienne i niepotrzebna była już elimacja jakichkolwiek produktów.
czytaj więcejMartyna trafiła do mnie z celem redukcji masy ciała.
Na pierwszej wizycie zaznaczała, że probówała już różnych diet, różnych ćwiczeń, ale bez zamierzonego rezultatu.


